KONTAKT

For generelle henvendelser kontakt oss på Kontakt@broderskabet.no.
Vi håper du ikke nøler med å kontakte oss dersom det er noe du lurer på.

Collegiet har fast møtetid på kontoret onsdager mellom kl.16:15-17:30. Kontoret vår finner du i 2. etg på Stripa (rett ved siden av Akademika).


Er du ute etter å kontakte et spesielt medlem i Collegiet eller en undergruppe kan du se nedover på denne siden. Ønsker du å vite mer om Collegiet eller undergruppene kan du kikke på fanen «Om Broderskabet».

COLLEGIET (hovedstyret)

COLLEGIET (the board)

Domina (leder) – Julie Maria Thune Eide (2. klasse)
90634607 – dominus@broderskabet.no

Vicedominus (nestleder) – Jeppe Holter  (2. klasse)
x  – vicedominus@broderskabet.no

Phinancephut (økonomisjef) – Ylva Hui Kongstein-Kokkim (1. klasse)
x – phinancephut@broderskabet.no

Chrönikeskriffuer (sekretær) – Hanna Lovise Nyby (2. klasse)
x – chronikeskriffuer@broderskabet.no

Ceremonimester (arrangementsansvarlig) – Birk Keiseraas (1. klasse)
x – ceremonimester@broderskabet.no

Blæstemester (PR-ansvarlig) – Maria Smilden (2. klasse)
46962448 – blestemester@broderskabet.no

Novicekommandeur (faddersjef) – Oscar Duus (1. klasse)
x – novicekommandeur@broderskabet.no

Troldquinde (bedriftskontakt) – Rikke Eftang Meinich (1. klasse)
x – bedriftskontakt@broderskabet.no


JUBILEUMSKOMITEEN

Leder – Maren Haraldstad Heier
jubileum@broderskabet.no


UNDERGRUPPER

Tidsskriftet A – post@tidsskrifteta.no

Arkitekthjelpen – post@arkitekthjelpen.no

Connect – connect@broderskabet.no
Hoeychoret – hoeychoret@broderskabet.no
Arrangementsgruppen – ceremonimester@broderskabet.no
ArkitekTUR – tur@broderskabet.no
Bryggegruppen – brygg@broderskabet.no
Bævern’s Balljklubb – BB@broderskabet.no


Ønsker du å sende oss noe i posten kan du bruke denne adressen:

Arkitektstudentenes Broderskab
Alfred Getz’ vei 3
Sentralbygg 1
7491 Trondheim